Etykiety

niedziela, 23 grudnia 2012

Magia świąt

Witajcie.
Oj długo mnie tutaj nie było, oj długo. Właściwie sama nie wiem od czego zacząć. Nie próżnowałam, bo przygotowywałam się do kiermaszów świątecznych,  musiałam też wywiązać się ze zobowiązań. Niestety nie zdążyłam z wszystkimi bo choroba mi przeszkodziła. Robiłam zamówienia tak szybko, że niektórym pracom nie zdążyłam zrobić zdjęć. Ale o pracach będzie kiedy indziej bo cały ten czas już zdominowały święta, które u mnie raczej dość nietypowo bo chorobowo. Na nic nie mam sił ani ochoty. Podglądam wasze blogi i podziwiam wasze przygotowania, jak daleko już jesteście, a ja w powijakach. Niestety w tym roku będzie u mnie bardzo skromnie. Wykorzystując dzisiejsze lepsze samopoczucie zrobiłam stroik na stół wigilijny, wieniec na drzwi 
( bardzo spóźniony) i parę małych stroików do innych pomieszczeń mojego domu. Na pokazanie nadają się jedynie te wymienione, a więc:stroik na stółStroik na drzwi


Parę zbliżeń


No i choinka  w tym roku trochę eco bo z serduszkami zrobionymi notabene na kiermasz, ale nie znalazły uznania wśród kupujących więc zawisły na mojej choince i dobrze bo mnie się one bardzo podobają.


Ach zapomniała bym, na choince są też słomiane ozdoby, które dostałam na urodziny od mojej psiapsióły Ani.


No i na koniec klikając na zdjęcie poniżej odczytacie życzenia świąteczne, które przygotowałam  dla Was, moi kochani podglądacze i stali bywalcy.

Buziaki ::):):):)

9 komentarzy:

 1. Atinko dziękuję za życzenia i Tobie również życzę radosnych i wspaniałych Świąt. Twoje prace są bardzo ładne i zapewnią świąteczny klimat. Dużo zdrówka i siły,
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. Białych myśli
  lekkich jak puch,
  niech Anioł
  przywieje z nieba,
  otworzy skrzydłem
  nadziei,
  i niech kolędę zaśpiewa,
  bo dzisiaj jest piękny dzień,
  wszystko się rodzi na nowo,
  więc w blasku tajemnych świąt,
  żyj zdrowo i kolorowo.

  Pozdrawiam serdecznie. Dorota
  http://sielankowedzierganie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Białych myśli
  lekkich jak puch,
  niech Anioł
  przywieje z nieba,
  otworzy skrzydłem
  nadziei,
  i niech kolędę zaśpiewa,
  bo dzisiaj jest piękny dzień,
  wszystko się rodzi na nowo,
  więc w blasku tajemnych świąt,
  żyj zdrowo i kolorowo.

  Serdeczności składa -Peninia*-*

  OdpowiedzUsuń
 4. Atinko Kochana, dla Ciebie i Twoich bliskich wszystkiego, co najlepsze !!!!!!!!!!! Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia :)

  OdpowiedzUsuń


 5. Zdrowia, spokoju i radości w ten świąteczny czas

  ✬ * ∗ *☆ ∗ * ☆

  ………….. ⋱ ⋮ ⋰
  ………….. ⋯ ✰ ⋯
  ………….. ⋰ ⋮ ⋱
  ……… …….*•♥•*
  …… ……. *♥♫♫♥*’.
  … …….. *♥•♦♫••♥*
  ……… *♥☺♥☺♥☺♥*
  ………*♥•♥#♠*♥#♥•♥* ‘
  ……..*♥♫♥♥♫♥♥♫♥♫* ‘
  …….*♥♥☺♥♫♥♫♥☺♥♥*’
  ……*♥♥♣♫♥♣♥♥♣♥♫ ♣♥♥*’
  ….’*♥♥♣♥♫♥♥♫♥♥♫ ♥♣♥♥*’
  ….*~~**~~**~***~~**~~*
  ….(▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓)
  _____███████████
  ♥:♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥:

  życzy Aśka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niech Nowy Rok zabłyśnie kolorami tęczy i przyniesie niezapomniane chwile, niech dostarczy Ci wiele inspiracji do dalszego tworzenia. Gorąco pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana Atinko, Tobie i Twojej rodzinie życzę wszystkiego, co najlepsze !!!!!!!!!! też potrzebne Ci życzenia zdrowia, więc to przede wszystkim :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja tak ni z gruchy ni z pietruchy napiszę, że za każdym razem jak coś u mnie skomentujesz od razu lecę na Twój profil blogowy i patrzę ciągle z tym samym zachwytem na zdjęcie profilowe i myślę jaka piękna kobieta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eeeeee tam jesteś dla mnie zbyt łaskawa, to fakt czas mnie oszczędza, ale bez przesady, gdzie mi tam do piękności, ale za ciepłe słowa dziękuję.

   Usuń