Etykiety

piątek, 31 sierpnia 2012

Kiermasz

Witajcie
Przyszła pora na zdanie relacji z kiermaszu, który odbył się 25 i 26 sierpnia w miejscowości Wisła. W tych dniach organizowany był Piknik Coutry tzw. "Wiślaczek". Pogoda tym razem dopisała, otrzymałyśmy miejsce na samej płycie rynku w sąsiedztwie ozdobnych czosnków aż z Piotrkowa Trybunalskiego i sprzedawcy płyt z Warszawy. Ten ostatni na szczęście puszczał muzykę dla mojego wrażliwego ucha, znośną więc dzień upływał w miłej atmosferze. A teraz będzie trochę zdjęć.

Jeśli chodzi o nowości  oczywiście oprócz rzeczy z decu i scrapa, zrobiłam trochę kolczyków i nowych serduszek. Muszę powiedzieć, że właśnie te rzeczy cieszyły się dużym powodzeniem. Oczywiście chętnych było zdecydowanie więcej i pieniążków uzbierałyśmy też więcej, co nas bardzo cieszyło. Nie zabrakło też tradycyjnie paczaczy i kupujących typu " a nie da się taniej" albo " chodź dziecko sama ci takie zrobię"


Gdzieś około 16.00 miało miejsce oficjalne otwarcie Pikniku i przejazd dyliżansu w westernowym stylu......no a potem konie mechaniczne większe i mniejsze 

Byli też tancerze


Ach i był gość spec,jalny, z którym zrobiłam sobie zdjęcie, ale musiałam przyrzec że odmówię modlitwę, zresztą sami zobaczcie.A na koniec na niebie pojawiła się....

przepiękna tęczaTo był udany dzień i pod względem handlowym i pod względem atrakcji jakie Wisła przygotowała dla turystów, niestety z braku czasu nie mogłam zobaczyć występów w amfiteatrze szkoda, no ale z czegoś trzeba być zadowolonym, a ja byłam i to  bardzo. Spodobało nam się z Anią do tego stopnia w Wiśle, że znowu się wybieramy do Wisły 8-9 września na święto żniw. Mamy już zaklepane miejsce koło czosnków, swoją drogą przepiękne mieli plecionki z papryczki też i na pewno następnym razem się zaopatrzę u nich na zimę.


7 komentarzy:

 1. ojej, a ja nie wiedziałam, że w Wiśle jest Piknik Country! Co rok? Ja jeżdżę aż do Mrągowa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Elis co roku i trwa przez 3 dni od piątku do niedzieli.

   Usuń
 2. super, że kiermasz udany :)
  piękne przedmioty wykonałaś jak zawsze...
  kolczyki zachwycają!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny kiermasz! Cejrowksi wykazał się niezłym poczuciem humoru, swoją drogą bardzo ładnie wyszłaś Atino na zdjęciu :) Urocze te serducha, fajne kolczyki. SUPER, że kiermasz się udał :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękniste serducha ! i takie konkretne ... nie to co moje - chudzizna ... hihi

  OdpowiedzUsuń
 5. Za takie zdjęcie to cały różaniec bym odmówiła i to 7 razy. ^^ Ależ Ci zazdroszczę. =)

  OdpowiedzUsuń