Etykiety

sobota, 4 sierpnia 2012

Serduszkowo

Witajcie!!!
Ależ mi się tu blog zakurzył....
Dawno mnie nie było i pomyślicie pewnie, że miałam wakacje. Otóż nie. Pracowałam dzielnie nad czymś nowym dla mnie i przy remoncie, właściwie wszystko naraz, bo ja taka już jestem, że albo laba całkowita, albo zapieprz na całego.
A nad czym pracowałam??? nie trudno się domyślić po tytule posta. Zapragnęłam zrobić sobie serduszka. Zrobiłam jedno i nie bardzo mi się podobało, potem drugie, trzecie i tak powstała niemała kolekcja, a że szykuję się do następnego kiermaszu będzie jak znalazł. Inspiruowałam się kilkoma blogami, ale chyba najbardziej na blogu Eliz, która szyje cudne rzeczy.

Oto zdjęcie - zbiorówka
Będzie teraz kilkanaście zbliżeń więc jak ktoś nie ma czasu niech oglądanie zostawi sobie na później, hihihi, żartuję ale trochę ich będzie. Muszę nadmienić, że kwiatki na serduszkach są moim dziełem, jedne z nich nauczyła mnie Ania, na ostatnim kiermaszu w tzw. wolnych chwilach, a pozostałe to wzory z książki, którą obczajam już jakiś czas.
No dobra czas na zdjęcia aha jeszcze jedna uwaga techniczna napisy są mojego autorstwa i jak by kto pytał to transfer na "nitro", który mi wyośliła Iza, za co bardzo dziękuję.
Ufffffffff... No i wszystkie, jeśli dotarłyście do końca to wielkie dzięki, muszę się nauczyć wstawiać zdjęcia jeden obok drugiego bo  mi post się strasznie przez to długi robi, ale z drugiej strony zdjęcia są przejrzyście eksponowane. No i żeby nie było, że zaniechałam decoupage, oczywiście nie!!!!!!!!!!!! ale prace są jeszcze nie gotowe do pokazania.
To na dzisiaj tyle postaram się nie zaniedbywać tak mojego bloga i wstawiać w miarę regularnie zdjęcia moich poczynań. 
Pozdrawiam i życzę słonecznego weekendu i do następnego.

3 komentarze:

  1. No kochana ty to poszalałaś .Piękne te serduszka cudne.A te napisy oj musisz koniecznie mnie tego nauczyć:) Przyjadę na lekcje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne serduszka:) ja też czasem tak mam, że jak zacznę to nie mogę skończyć i rośnie gromadka. Miłej nocki

    OdpowiedzUsuń
  3. Jestem oczarowana Twoim talentem, Twoimi dziełami, całym blogiem i jego klimatem. =)

    OdpowiedzUsuń