Etykiety

wtorek, 5 marca 2013

Znowu zaległości

Witajcie!!!!!
U mnie już zaczątki wiosny, słoneczko, cieplejsze  i przede wszystkim dłuższe dni. Można wyjść z psem na spacer po pracy i wrócić, a na dworze jeszcze jasno. 
No dobra,  przyznaje się znowu narobiły się zaległości, ale to wszystko dlatego, że szkoda mi czasu na pisanie, kiedy robota aż się pali w rękach. Zamówień trochę mam i muszę się wyrobić w czasie, którego chronicznie brak, ale to już każda z rękodzielniczek wie i boryka się z tym samym problemem.
Dobra koniec przynudzania pokazuję zaległe prace, a mianowicie walentynkowe ( o rany ależ to było dawno) serduszko na specjalne zamówienie od dziewczyny dla chłopaka więc nie mogło być kwiatków, nieźle się nagłowiłam ale myślę, że wyszło dobrze.serduszka na szydełku to też moja robota, nauczyłam się wg instrukcji w internecie.

Następne, lawendowe zamówienie
Nie wiem czemu, ale tak jakoś wyszło, że następne zamówienie też w tonacji lawendowej choć dla zupełnie innej osoby.

Prac mam do pokazania mnóstwo, ale żeby was za jednym razem nie zanudzić to teraz i na zakończenie coś co dopiero poznaję i chyba już polubiłam, po pierwsze za to że jest nieprzewidywalne w wykonaniu, a po drugie bardzo proste, jeśli chodzi o sprzęt, a mowa tu o.......
Tak zgadłyście, o filcowaniu na mokro. Byłam na jednych zajęciach warsztatowych i nie byłabym sobą gdybym nie chciała spróbować więcej i więcej. zaczęłam od kuleczek to ponoć podstawa, ale poszłam dalej i oto kwiaty.No i tak niezamierzenie zrobiło mi się na koniec kolorowo, a za kolorami strasznie już tęsknię, tak jak zresztą pewnie i Wy i własnie takiej pięknej eksplozji kolorów Wam życzę, póki co na razie w pracach, ale już niedługo i matka natura wystrzeli kolorami. Tym optymistycznym akcentem na dzisiaj koniec, zmykam do robótek, dziękuję, że do mnie zaglądacie i zostawiacie przemiłe komentarze i do następnego.

2 komentarze:

  1. Jejku ile tego narobiłaś i w dodatku jakie to wszystko jest piekne:))
    Ja też juz tesknię za kolorami i wiosną a póki co za oknem szaro.

    OdpowiedzUsuń
  2. piękne prace, pozdrawiam cieplutko:)

    OdpowiedzUsuń