Etykiety

piątek, 15 marca 2013

Wazoniki i coś jeszcze

Witajcie!!!
Musze nadgonić trochę zaległości, a ponieważ znowu mnie choróbsko dopadło to taki pożytek z tego, że mam więcej czasu na pisanie.
Chcę być na bieżąco z pracami i dlatego dzisiaj pokażę zaległe wazoniki w motywy.........................
oczywiści kwiatowe na przekór pogodzie, tak na marginesie dzisiaj nas zasypało i zamroziło.

Zdjęcia nie najlepsze, ale robione były przy pochmurnej pogodzie.


teraz wazoniki trochę innego typu, w piękne maki, koleżanka chciała by zamaskować zamknięcie, które było na twista więc napaćkałam masą strukturalną.I kolejny wazonik z butelki po winie, tutaj życzeniem były słoneczniki.A teraz coś innego z tą pracą wiąże się śmieszne zdarzenie a mianowicie...


To nie jest nowa patelnia, ponieważ się zużyła wyrzuciłam ją do śmieci. A moja mama, z oszczędności wyjęła mi ją, bo się jeszcze przyda, i na nic się zdały moje tłumaczenia, że patelnia już się nie nadaje, bo warstwa ochronna na dnie jest porysowana. Ja ponownie ją wyrzuciłam, a moja mama znowu ją wyciągnęła. Pomyślałam, że muszę ją skutecznie wyrzucić bo tak będziemy robić do skończenia świata i wtedy wpadłam na pomysł, żeby ją ozdobić, wtedy ją mama już nie wyrzuci, a ja mogę poćwiczyć na innym podłożu.  I co, jak uważacie, fajnie wyszło? bo mi się podoba.
 Jeszcze małe zbliżenie.I na koniec metamorfoza.
Otrzymałam starą tacę do przerobienia, bo się koleżance znudziła. Przyznaje, robiłam już dla siebie prace renowacyjne, ale nigdy na zamówienie i trochę się tego obawiałam i słusznie bo praca nie była łatwa. Myślę jednak, że egzamin zdałam pozytywnie, zresztą oceńcie sami. Jedynym warunkiem było to, że nie użyję kwiatów

Taca przed metamorfozą

i po metamorfozie


zdjęcie z lampą,

 a poniżej bez lampy


na tym pierwszym kolory bardziej zbliżone do oryginału.
I jeszcze jedna ciekawostka, przy robieniu zdjęć jakoś tak się złożyło, że trzy ostatnie moje prace są w jednej tonacji kolorystycznej i mogły by stanowić komplet, czyż nie?To już wszystko na dzisiaj mam nadzieje, że was nie zanudziłam. Pozdrawiam wszystkich witam nowych obserwatorów i bardzo dziękuję za miłe komentarze pod ostatnimi postami, które zawsze bardzo mnie radują i zachęcają do dalszej pracy.


10 komentarzy:

 1. Cudeńka, tace to istna rewelacja!Butelki też i wazoniki, no jednym słowem wszystko SUPER

  OdpowiedzUsuń
 2. Atino ... same śliczności... i jak dużo ich zrobiłaś ... gratuluję
  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile tego.... wszystko takie ładne i starannie wykonane:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Atinko, śliczności - pomysł z patelnią rewelacyjny! Obu Wam, zresztą patelni też wyszło na zdrowie :D Renowacja tacy - jak dla mnie bardzo udana!

  OdpowiedzUsuń
 5. Atinko, śliczne to wszystko! Taca zdecydowanie poprawila wygląd, a ta patelnia... szok !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna taca po przeróbce i pomysł na patelnię super.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie na candy

  OdpowiedzUsuń
 7. Akcja z mamą to jakby u mnie się działo a patelenka w rezultacie urocza no i uświadomiłaś mi, że ja tez mam patelnię, która nadaje się do wyrzucenia. Ślicznie u Ciebie i kolorowo.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam serdecznie!
  Gratuluję pięknych prac i pomysłów! Zapraszam po wyróżnienie Liebster Blog do mnie!Gratuluję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. O rany! Jak Ty cudnie decupażujesz... wszystko takie staranne, dopieszczone - wykonanie na wysokim poziomie... Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń