Etykiety

niedziela, 13 maja 2012

Nowe pudełka

Witajcie
Mam wreszcie nowy aparat fotograficzny i mogę znowu dokumentować swoje prace no i oczywiście chwalić się nimi przed wami. Niestety kończy się weekend i trzeba iść do pracy, a szkoda bo chętnie została bym w domu i podłubała jeszcze coś w decu albo w koralikach. Wysłałam już jedną niespodziankę w zabawie "Podaj dalej" dla Diany, mam nadzieję że w poniedziałek ją dostanie, a drugą przekażę osobiście mojej koleżance Ani, z którą razem chodzę na warsztaty decu w mojej miejscowości. Skończyłam też drugą metamorfozę, ale o tym innym razem. 
Mam sporo zaczętych prac, ale skończyć udało się dwie, z tego zaś do pokazania jedna ponieważ do drugiego pudełka - herbaciarki do kompletu ma być buteleczka, więc na pokazanie musi zaczekać.  

Koleżanka zamówiła sobie niewielką szkatułkę na biżuterię i chciała by pasowała do butelki, którą zrobiłam jej wcześniej z motywem damy i  oto klika jej odsłon.


Ach muszę wam jeszcze pokazać jak mój wnusio dzielnie mi pomaga???, wspiera w poczynaniach artystycznych a w tle mój zorganizowany nieład w "kąciku -pracowni".


Na dzisiaj to wszystko, mam nadzieję że zdjęcia wyszły nieźle jeśli chodzi o jakość, bo nadal aparat jest w fazie testowania, no a moje umiejętności robienia zdjęć nadal się nie zmieniły, tzn. są mierne . Życzę sobie i innym pracującym by ten tydzień szybko minął. Pozdrawiam i do następnego.


8 komentarzy:

 1. niesamowite! Ty Atinko wnusia masz? w życiu bym nie pomyślała! :)
  A nieład artystyczny znany mi bardzo dobrze ;)
  Zdjęcia naprawdę w porządku, widac szczegóły, detale skrzyneczki, która jest po prostu śliczna!

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. PS. Atina, wyłączysz weryfikację słowną? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już się listonosza nie mogę doczekać w takim razie, a wszystko co tworzysz jest niezwykłe, no i ja też byłam wnukiem zaskoczona bo na 20 lat wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczna szkatułka, świetne kolory.

  Wnusio widzę, że mały przystojniak ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteście dziewczyny przemiłe i co do twórczości i do wieku a Dianko nic się nie pomyliłaś bo ponoć wygląda się na tyle na ile się człowiek czuje. Jeszcze raz dziękuję i pzodrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. P~~I~~Ę~~K~~N~~A ta szkatuła poprostu cudo. Przyjdę na naukę do Ciebie. Jest wspaniała. :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładna szkatułka w mojej ulubionej kolorystyce. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń